footer-logo

Büyükdere Cd No:16 Gümülcineli Apt

Şişli / İstanbul

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

[email protected]

KADINLAR İÇİN PROTEZ SAÇ

Kadınlarda saç dökülmesi genetik, hastalıklar ya da bakmsızlık olabiliyor.

Kadınlara uygulanan protez saç ile bu durum kalıcı olarak çözümleniyor. Protez saçın peruk vb. uygulamalardan farklı olarak, doğal saçların kullanılması ile tamamen avantajlı bir sonuç oluşturur.

Kişiye Özel Protez Saç Uygulamaları

Uygulamada kişiye özel çözümler sunuluyor. Kişiye özel olarak yapılan protez saç, tasarım açısından son derece doğallığı yakalıyor. Türkiye’de ve dünyada doğal protez saç ile kendisini kanıtlamış olan NeoHair protez saç merkezi uygulamalarda tamamen sizin taleplerinize gre hareket ediyor.Uygulamadan önce kişiye hazırlanacak olan saçlara, kişinin ihtiyacına göre işlemler yapılarak memnuniyet sağlanıyor. İstenen blgeye uygulama yapılabiliyor. %100 doğal saçlardan yapılarak, özel sabitleyiciler ve bantlar ile uygulanması sağlanıyor. Kişi istediği zaman protezi çıkarabiliyor.

Kadın Protez Saç Alanında NeoHair Farkı

NeoHair ile kadın protez saç uygulamaları profesyonel şekilde yapılır. Dünyada farklı ülkelerden gelen talepleri de karılayan NeoHair, uzmanlığın kanıtlamıştır. Sağlıklı ve güvenli saç uygulamaları yapar. Protez saç sayesinde salıklı bir şekilde saçsızlk sorunu ortadan kaldırılmı olur. Konforlu ve rahat bir şekilde protez saç kullanılabilir. İletişime geçerek siz de hemen bilgi alabilirsiniz.

YENİ HAYATINIZA
HAZIR MISINIZ?

Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.