footer-logo

Büyükdere Cd No:16 Gümülcineli Apt

Şişli / İstanbul

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

[email protected]

KADINLAR İÇİN PROTEZ SAÇ

Kadınlar İçin Protez Saç

Saç kaybı ya da saçlı derinin belirli bir bölgesinde kellik oluşması, erkeklere özgü bir durum değildir. Kadınlarda da pek çok farklı nedene bağlı olarak saç kaybı sorunu yaşanabiliyor. Haliyle kadın protez saç uygulamalarından faydalanan kişilerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Elbette protez saçların tamamen doğal bir görünüm sunuyor olması da önemlidir.

Protez saç uygulamalarıyla ilgili merak edilen unsurlardan biri de kadın ve erkek için yapılan protez saçlarında fiyat farkları oluyor. Ancak kadın protez saç fiyatları erkekler için hazırlanan protez saçların fiyatlarından daha yüksek ya da daha düşük diyemeyiz. Bu işlem, tamamen kişiye özel olarak hazırlanan protez saçlarla gerçekleştiriliyor. Materyalin % 100 kişiye özel olması ise fiyatların her birey için değişmesini beraberinde getiriyor. Dolayısıyla kadın protez saçların daha pahalı ya da daha ucuz olduğu şeklinde bir ifadede bulunmak yanıltıcı olacaktır.

Kadın Protez Saç

Kadınlarda protez saçlar, fiziksel görünümle ilgili yaşanan sıkıntıyı da ortadan kaldırıyor. Bu nedenle protez saç fiyatları kadın araştırması daha sık yapılıyor. Protez saçların kadınlarda da gayet doğal bir görünüm sunuyor olması, bu yönteme olan ilginin artmasını beraberinde getiriyor. Protez saç uygulaması, arzu edilen tüm saç modellerinin kullanıcıya sunabilen metotlardan biridir. Dizayn avantajı sunuyor olması, göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir kazanımdır. Styling çalışması ile kadınların istediği saç modelini birebir yansıtan bir protez saç hazırlığı yapılabilir.

Tasarım çalışmasına uygun bir yöntem olan saç protezi, kemoterapi gibi tedavilerden sonra da kadınların rahatlıkla yönelebileceği yöntemler arasında yer alıyor. Lokal ya da total saç kaybı durumunda protez saçların tercih edilmesi mümkün olduğundan saç kaybına yol açan tedavilerin ardından saçsızlık problemiyle yaşamak gerekmiyor. Kısa zamanda kişiye uygun protez saçlar hazırlanabiliyor.

Hangi nedene bağlı olarak saç kaybı sorunu yaşanmış olursa olsun, dileyen her kadının bu işlemden faydalanma şansı vardır. Saçlı bölgenin sadece belirli bir kısmında lokal bir saç kaybı ya da saç seyrelmesi sorunu yaşandığında da protez saç uygulaması devreye girebilir. Hem fiziksel anlamda daha iyi görünmek hem de psikolojik olarak daha iyi hissetmek isteyen kadınlar herhangi bir endişe yaşamadan randevu alabilir ve kendisi için de protez saç işlemlerinin yapılmasını sağlayabilir.

Kadınlar İçin Protez Saç

Protez Saç Cilde Zarar Verir Mi?

Uzun yıllardır kullanılan protez saçlar, günümüzde yeni yeni popülerlik kazanmaya başladı. Bu durum, protez saçlarla ilgili pek çok bilginin henüz topluma yayılmamış olmasını da beraberinde getiriyor. Cilde zarar verdiği ise tamamen gerçek dışıdır. Zira kadın protez saç kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakıldığında da bu materyalin cilde hiçbir zarar vermediği anlaşılabilir. Öncelikle protez saçların % 100 insan saçından hazırlandığını unutmamak gerekiyor.

Cilde sabitlenmesi için kullanılan materyalin ise sağlığa ya da deriye herhangi bir zararı olmaz. Güvenle kullanılabilen bir yöntem olduğunun altını çizmek gerekir. İşlem sırasında kullanılan malzemelerin tamamı her türlü dermatolojik testten geçiriliyor. Buna bağlı olarak cilde zarar vermesi gibi bir riskin de söz konusu olmadığını söyleyebiliriz. Önemli olan deneyimli ve profesyonel bir merkezin seçilmesi, işlemin nitelikli bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Kadınlarda Protez Saç Ne Kadar Süre Kullanılır?

Erkeklerde olduğu gibi kadınlar için protez saç kullanım süresi yaklaşık olarak 2 yıldır. Kadınlar için hazırlanan protez saçlarda da aynı materyaller kullanılıyor ve bu protez saçlar aynı aşamalarla hazırlanıyor. Bu nedenle kullanım sürelerinin daha farklı olması mümkün değildir. Ancak bakımların ihmal edilmesi gibi durumlarda bu açların kullanım süresi kısalabilir. Bakım periyotlarının ihmal edilmemesi durumunda protez saçların kullanım ömründen maksimum derecede istifade etmek de mümkün olacaktır. Bu unsur, tüm kadın protez saç modelleri için geçerlidir. Hangi modeli tercih ettiğinize bağlı olarak kullanım ömründe bir değişim olmaz.

Kadınlar İçin Protez Saç

Kişiye Özel Protez Saç Uygulaması

Tamamen kişiye özel olarak gerçekleştirilen kadınlarda protez saç uygulaması istenen doğal görünümü sunmayı başarıyor. Deneyimli ekipler tarafından gerçekleştirilmesi durumunda istenen şeklin ve görünümün elde edilmesi gayet mümkündür. Saçlı bölgenin sadece bir kısmında saç dökülmesi sorunu yaşanıyor olabilir. Bu durumda da rahatlıkla tüm kadınlar rotasını protez saç uygulamasına çevirebilir. Uygulama öncesinde kişiyle yapılan mülakatta ihtiyaçlar ve beklentiler de masaya yatırılıyor. Bu sayede istenen sonucun yakalanması da mümkün hale geliyor.

Kadın Protez Saç Alanında NeoHair Farkı

NeoHair olarak kadın protez saç alanında da uzmanız. Profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor ve % 100 memnuniyet odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde kalitesini kanıtlamış olan NeoHair, protez saç bayan fiyatları konusunda da yüz güldürmeyi başarıyor. Eğer siz de saçsızlık problemini ortadan kaldırmak isterseniz yapmanız gereken sadece bizimle hemen iletişime geçmek olmalıdır.

YENİ HAYATINIZA
HAZIR MISINIZ?

Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.

KVKK Açık Rıza Onay Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.
Tarafıma reklam ve bilgi amaçlı SMS ve E-mail ile ticari ileti göndermesine izin veriyorum.