footer-logo

Büyükdere Cd No:16 Gümülcineli Apt

Şişli / İstanbul

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

[email protected]

PROTEZ SAÇ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Protez saç hakkında bilmeniz gerekenler arasnda en önemlisi, yöntemin cerrahi olmamasıdır. Cerrahi bir yöntem olmadığından uygulama kolaydır.

Protez saç sayesinde tıbbi bir operasyon olmadan kişi yeni ve doğal saçlarına kavuşma imkanı bulur. Aynı zamanda kişinin ihtiyacına göre de özel tasarım yapılır. Saç protezinin uygulanmasında kadın – erkek, genç – yaşlı ayrımı yapılmaz. Saçsızlık sorunu %100 insan saçından üretilen protez saçlar giderilir.

Protez Saç Nedir?

Protez saç cerrahi bir yöntem değildir; fakat nedir? Kişinin ihtiyacna göre gerçek saçtan üretilen kozmetik bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamada kişilerin dikkat etmesi gereken 3 şey vardır.
  • Güvenli protez saç uygulamaları
  • Deneyimli kadro
  • Hijyenik ortamlarda üretilen protez saçlar

Protez Saç Doğal mı?

%100 gerçek saçlardan yapılan protez saç ile kendi doğal saçlarınızmış gibi hareket etme kolaylığınız da olur. Seyrek saç ya da saçsızlık sorununu protez saç ile tamamen hayatınızdan çıkarmanız mümkündr.

Protez Saç Aşamaları

Protez saç aşamaları üç farklı aşamadan oluşuyor. Bu aşamaların tamamlanması ile saçsızlık sorunu ortadan kaldırılmış oluyor. NeoHair protez saç merkezi ile her aşamada da profesyonel hareket edilecek olduğu garanti edilir. Çözüm salanır ve kişinin saçsızlık sorunu ortadan kalkar.
● İlk Aşama: Bu aşamada protez saçn temel aşaması yapılır. Hiçbir hatanın olmaması gereken aşamadır. Analiz ve ölçümlendirme yapılır. Kişinin yüz yapısı dikkate alınarak ölülendirme yapılır.
● İkinci Aşama: Bu aşama uygulama aşamasıdır. Protez saçın saç derisine yerleştirilmesi sağlanır.
● Üçüncü Aşama: Son aşama tasarımdır. Protez saın tasarımında kişinin talepleri alınır. Hazırlanmış olan protez saç şekillendirilir. Sabitlemeden sonra gün içinde nasıl kullanılması isteniyorsa ona göre bir şekil verilerek memnuniyet tamamen sağlanır.

NeoHair Protez Saç Merkezi

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve şeffaflık – güven ilkesi ile çok sayıda kişinin mutlu olacağı görüntüye kavuşması sağlanmıştır. Siz de hemen iletişime geçerek protez saç uygulamaları hakknda bilgi alabilirsiniz.

YENİ HAYATINIZA
HAZIR MISINIZ?

Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.