footer-logo

Büyükdere Cd No:16 Gümülcineli Apt

Şişli / İstanbul

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

[email protected]

SAÇ EKİMİ Mİ? PROTEZ SAÇ MI?

Saç seyrelmesi ve tamamen dökülmesi gibi durumlarda en çok arada kalınan yöntemler arasında saç ekimi mi saç protezi mi sorunu oluyor.

Günümüzde saç dökülmesi sorununun çözümlenmesi artık çok kolay. Önemli olan kişinin doğru yöntemi belirleyerek en doğru şekilde bu problemi ortadan kaldırması. Psikolojik etkisi kanıtlanmış olan saçsızlık, seçmiş olduğunuz yöntem ile tamamen problem olmaktan çıkabilir.
● Saç ekimi cerrahi bir operasyondur. Protez saç kozmetik bir uygulamadır.
● Saç ekiminde saçların çıkması 8 ay ile 1 yıl arasında değişir. Protez sa 1 gün içinde uygulanır.
● Saç ekimi ağrılı ve acılı bir yöntemdir. Protez saçta acı duyulmaz.

Protez Saç Peruk Değildir

Protez saç peruktan farklıdır. Protez saç tamamen doğal şekilde üretilmiş olup, doğal bir kullanımı sizlere sunar. Peruk uygulamalarında saçın düşmesi, bölgesel uygulama olmaması gibi olumsuz etkileri vardır. Protez saç uygulamalarında ise bu durum söz konusu değildir. Tamamen doğal saçlardan üretildiğinden ayn zamanda doğal bir görünüm elde etmeniz de mümkün olur.

Saç Ekimi Sonrası Dökülme

Saç ekimi modern tıbbi uygulamalar ile konforlu şekilde saçları hiç dökülmemiş hale getirir. Saç ekimi sonrasında saçlar genetik olarak tekrar dökülme yapar. Saçsız bölgenin byük olması durumunda, kök hcre ekimi yeterli sonuç vermez. Bunun için operasyonun tekrar etmesi gerekir. Saç ekimi uygulaması sonrasında temel olarak sabır önemlidir. Çünkü uzun sürecek bir uygulamadır. Bunları göz önünde bulundurarak işlem yaptırabilirsiniz.

Protez saç uygulaması

Saç ekimi yöntemine göre daha konforlu ve sağlıklı bir çözüm sunar. Yorucu bir süreç olan sa ekimi için, protez saç tercih edilmesi olağan. Protez saç uygulamalarında avantajlı bir şekilde saçlarınızın yeni görüntüsü sağlanmış olur. Protez saçın ömrü 2 yıla kadar uzayabiliyor. Bu sayede yaplan saçın kullanımı da son derece avantajlı oluyor. Şekillendirme ve model yapma da mümkün. Dilediğiniz zaman yıkama, havuz ve denize girme gibi seçenekler de mevcut. Kullanılan malzeme ve kalite protez saç uygulaması için farklı sonuç demektir. Bunun için doğal bir sonuç almak açısından uygulamanın hangi merkezde yapıldığı önemlidir.

NeoHair Protez Saç Merkezi

Saçsızlık probleminden kurtulmak isteyen kişiler bize ulaşarak ücretsiz saç analizi yaptırıp bilgi alabilir. Cerrahi bir işlem olmadığından uygulama hızlı ve başarı ile sonuçlanır. Doğal bir görünüm kazanmanın daha hızlı olacağı başka bir yöntem de yoktur.

YENİ HAYATINIZA
HAZIR MISINIZ?

Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.